Početna Magazin SRBIJA ŽELI ZABRANITI ULAZAK BH. PJEVAČICI JER JE POKAZALA “ALBANSKOG ORLA”

SRBIJA ŽELI ZABRANITI ULAZAK BH. PJEVAČICI JER JE POKAZALA “ALBANSKOG ORLA”

9

Dačić, prvi potpredsjednik Vlade zadužen za spoljnu politiku i bezbjednost i ministar spoljnih poslova, tvrdi da bi Selmi trebalo zabraniti ulazak u Srbiju, ali ne samo njoj

Slučaj pjevačice Selme Bajrami koja je na nastupu pokazivala dvoglavog orla uz pjesme na albanskom, prokomentarisao je i Ivica Dačić, koji je mišljenja da ima elemanata da se njoj zabrani ulazak u Srbiju kao što je to učinjeno sa Jadrankom Barjaktarović.

Dačić, prvi potpredsjednik Vlade zadužen za spoljnu politiku i bezbjednost i ministar spoljnih poslova, tvrdi da bi Selmi trebalo zabraniti ulazak u Srbiju, ali ne samo njoj.

– Mislim da ima razloga za to, kao i za još neke, ali to je nadležnost MUP-a i bezbjednosnih službi – kazao je Ivica Dačić.


Podsjetimo, Selma se oglasila za medije, te poručila da se ne boji jer nikoga nije uvrijedila. – Nemam razloga da se bojim, jer smatram da nisam nikoga ugrozila. Volim sve dobre ljude ovog svijeta i sve nacije – istakla je ona.

S obzirom na to da su se mnoge Selmine kolege oglasile povodom pomenutog snimka, pjevačica je otkrila da se njoj lično niko nije obratio.

Niko nije, ali moja raja koji me znaju, koji su takođe iz Srbije su mi dali podršku. Bog zna, a znaju i ljudi koji me poznaju da ovo što se meni nameće nema veze sa životom. Očigledno je da sam nekome zasmetala, pa su planirali linč protiv mene. Vrijeme je dijete istine, kad tad sve se samo pokaže. Ne stidim se svog porijekla i volim sve ljude – rekla je pjevačica.

Medije je zanimalo da ima neki zakazan nastup u Srbiji u narednom periodu.

– Nisam još ništa zakazala jer putujem u Ameriku, ali nadam se da će na kraju sve kako treba da bude – rekla je Selma.


Možda vas zanima

Bosna i HercegovinaVijesti

Uredba Vlade FBiH: Pomoć radnicima do 300 KM neoporezivo

Vlada Federacije BiH, na prijedlog Ministarstva finansija donijela je Uredbu o isplati...

Bosna i HercegovinaVijesti

Kako u lisicama završavaju “uspješni” životi s društvenih mreža

Bivši hrvatski maneken Robert DiCaprio doveden je danas na ispitivanje u riječki...

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Hurtić odgovorio Petroviću: Bijeljina nije dobila “nulu”, već više od milion maraka za Rome

Član Predsjedništva SDS-a i gradonačelnik Bijeljine Ljubiša Petrović oglasio se na društvenim...

Bosna i HercegovinaVijesti

Policija oduzela automobil: Imao preko 67 hiljada KM neplaćenih kazni

Policijski službenici PU Ilidža u srijedu su privremeno oduzeli automobil zbog neplaćenih...

Visoko

Mladić iz Visokog zatečen sa opojnom drogom u Ljetoviku

Dana 04.02.2026. godine, u 17,55 sati, u mjestu Ljetovik, od strane službenika...

Sport

Sarajevo predstavilo novo pojačanje, stigao je talentovani defanzivac iz Istre

FK Sarajevo uspješno je završio pregovore oko dolaska Jovana Ivaniševića, koji u...

BiznisVijesti

Sarajevski aerodrom nastavlja pozitivan trend poslovanja

Međunarodni aerodrom Sarajevo je u januaru ove godine imao 121.762 putnika ili...