Početna Svijet Srela bivšeg na ulici pa ga ‘poželjela’ pregaziti autom

Srela bivšeg na ulici pa ga ‘poželjela’ pregaziti autom

54

U popodnevnim satima utorka u novozagrebačkom naselju Dugave velikogoričanka Martina K (25) totalno se raspametila kada je na ulici ugledala svog bivšeg dečka s prijateljem Markom G. (37), te je u jednom trenutku na njih krenula autom i tri puta pregazila nogu prijatelja bivše ljubavi, piše Jutarnji list.

Mladić je teško ozlijeđen, a policija se djevojci veoma brzo pojavila na vratima. Nakon što je uhićena, odvedena je pritvorskom nadzorniku.

Kako doznajemo, Martina je u utorak između 16 i 16,15 sati vozila se Novim Zagrebom te je u trenutku, čim je ugledala bivšu ljubav i prijatelja, ‘startala’ na njih. Preko Markove noge navodno je prešla čak tri puta što je za policiju bilo dovoljno da ju kazneno prijavi za pokušaj ubojstva.

Pregažena kolateralna žrtva kolima je Hitne pomoći prevezena u KBC Zagreb na sanaciju teških ozljeda noge.

Što je točno dovelo do tako dramatičnog poteza mlade Velikogoričanke, nije poznato no za pretpostaviti je da ju je na taj suludi čin gaženja ‘natjerala’ prijetnja koju joj je bivši partner uputio prije par mjeseci.

(VisokoIN)

Možda vas zanima

Crvenoj zvezdi zbog veličanja Ratka Mladića prijeti oštra kazna

Zbog navijačkih transparenata koji veličaju preminulog haškog osuđenika Ratka Mladića, istaknutih na...

SDP Visoko bojkotuje svečanu sjednicu Gradskog vijeća

Predstavnici SDP-a Visoko najavili su da neće prisustvovati večerašnjoj svečanoj sjednici Gradskog...

Kriza u “Željeznicama”, sindikat prijeti obustavom rada u ponedjeljak

Iz Samostalnog sindikata saobraćajno-transportne djelatnosti ŽRS saopštili su da resorno ministarstvo, odnosno...

Švajcarska kompanija seli proizvodnju u BiH

Švajcarska kompanija planira preseliti proizvodnju u Bosnu i Hercegovinu, odnosno u Novi...

Aston Martin razmatra posljednji pravi ručni mjenjač

Ručni mjenjač je na izdisaju. Neće proći mnogo vremena prije nego što...

Detalji s ročišta: Anel Sejfović nezaposlen, a pronađeno mu 60.000 eura i Mercedes G klase, Džomba rekao da živi od ženine plate

Pred Kantonalnim sudom u Sarajevu održano je ročište za određivanje pritvora osumnjičenima...

Đina Džinović privukla pažnju porukom o ocu: Nikada mu neću oprostiti

Porodični odnosi nakon razvoda Harisa Džinovića i Meline Galić, koja danas nosi...

Nevrijeme stiglo u BiH: Grad veličine jajeta pogodio Krajinu

Na sjeverozapadu Bosne i Hercegovine trenutno su zabilježeni lokalno snažni pljuskovi praćeni...