Suša Commerce kupio “Konfekciju” za 1.101.000 KM

52

Prošlu prodaju je poništio Sud zbog male cijene koja je bila 500.000 KM danas je održana i treća prodaja dijela KTK Visoko poznatog kao “Konfekcija”. Kako saznajemo, prijavilo se osam ponuđača, a kupac je ponovo bio isti kao i prošli put, Suša Commerce d.o.o. Visoko sa najvećom ponudom od 1.101.000 KM.

Suša Commerce je postao vlasnik ovog dijela KTK Visoko, a već ranije ista firma je kupila i dio KTK u Prijekom za 3,1 milion KM.

Podsjećamo, krajem februara u Općinskom sudu Visoko održano je ročište u pravnoj stvari KTK Visoko kojem je predsjedavala sudinica Amira Merdić. U ovom KTK slučaju radilo se o trećem dražbenom ročištu za prodaju tzv. “Konfekcije” koju je na kraju kupio najbolji ponuđač Suša Commerce iz Visokog.

Predzadnjeg dana mjeseca marta Općinski sud u Visokom i sudija Amira Merdić donijeli su Zaključak o ponovnom trećem ročištu za prodaju nekretnine. U prvoj tačci ovog zaključka navodi se kako je odbijena ponuda tada najpovoljnijeg ponuđača Suša Commerce d.o.o. Visoko za kupovinu nekretnina izvršenika upisanih u zk.ul.br. 964 k.o. Visoko po cijeni od 500.000KM kao prenisko postavljena u odnosu na procijenjenu vrijednost.

Suša Commerc kupio KTK Visoko u Prijekom za 3,1 milion KM!

Robna kuća Vema je prodata za 1.900.000 KM!

Možda vas zanima

Ryanair jedva čeka da SAD izgubi od tima kojeg ne mogu pronaći na mapi

Administratori Ryanaira na društvenim mrežama godinama nasmijavaju javnost zanimljivim objavama. Večeras su...

Nevjerovatan potez kompanije Metallon: Slobodan dan zbog Zmajeva!

Lijepa vijest stiže iz kompanije Metallon, koja je još jednom pokazala da...

Suđenje za zločine u Doboju u fazi mirovanja zbog zdravstvenog stanja optuženo

Suđenje zločine u Doboju još nije počelo jer se predmet nalazi u...

Fena/Amer Kajmović

Džeko uoči povijesnog dvoboja sa SAD-om: Nismo ovdje slučajno, imamo svoje adute i vjerujemo u sebe

Kapetan nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko poručio je kako je...

Bitka za Željezaru u Zenici još traje, hoće li se bivši industrijski gigant spasiti

Sudbina zeničke Željezare i dalje je neizvjesna. Nakon mjeseci pravne i ekonomske...

Amerikanci upozoravaju: BiH ima kvalitet da napravi velike probleme SAD-u

Uoči duela Bosne i Hercegovine i Sjedinjenih Američkih Država u šesnaestini finala...

Mirnes Bajtarević, načelnik Općine Kakanj

Načelnik Kaknja neće dati slobodan dan uposlenicima zbog utakmice, poručuje “u 7 na posao”

Mirnes Bajtarević, načelnik Općine Kakanj, poručio je da će općinska administracija sutra...

Na snazi nova pravila za ulazak u Evropsku uniju

Za ulazak u Evropsku uniju od danas su na snazi nova pravila....