Početna Bosna i Hercegovina Teška saobraćajna nesreća kod Travnika: Jedna osoba poginula, više povrijeđenih

Teška saobraćajna nesreća kod Travnika: Jedna osoba poginula, više povrijeđenih

15

Teška saobraćajna nesreća desila se jutros na magistralnom putu u mjestu Gospino vrelo na području općine Travnik.

Kako je saopćeno iz Ministarstva unutrašnjih poslova SBK naveli su da se nesreća desila oko 7 sati. U saobraćajnoj nesreći su učestvovali autobus marke Mercedes te putničko motono vozilo marke Škoda.


“Oko 07,00 sati na magistralnom putu u mjestu Gospino vrelo, općina Travnik dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovali autobus marke Mercedes kojim je upravaljao Z.M. rođen 1958.godine iz Travnika i putničko motorno vozilo marke Škoda, kojim je upravaljo M.Č. rođen 1997.godine iz Travnika. U ovoj nezgodi vozač Škode M.Č. je smrtno stradao na licu mjesta, dok su četiri putnika iz autobusa zadobila lakše tjelesne povrede”, navedeno je u saopćenju.

Iz MUP-a SBK su naveli da u saradnji sa nadležnim Kantonalnim tužilaštvom uviđajne radnje na licu mjesta nesreće vrše policijski službenici Odsjeka kriminalističke policije PU Travnik.


Možda vas zanima

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Unosan biznis: BiH u Njemačku izvozi hiljade pasa

U posljednjih deset godina iz ove lokalne zajednice izvezeno je više od...

Bosna i HercegovinaVijesti

Humani gest koji je dirnuo BiH: Ministar Helez kupio kuću porodici sa petero djece u danima ramazana

U vremenu kada često slušamo o podjelama, teškim riječima i političkim sukobima,...

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Vulić: SNSD neće podržati ukidanje akciza na gorivo

Svjetsko tržište bilježi ogroman rast cijena nafte, što se reflektiralo i na...

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Krivična prijava protiv Fuada Kasumovića zbog spornog zemljišta

U prijavi se navodi da postoji osnov sumnje da su prijavljeni omogućili...

Sport

Lešinari na Grbavici: Titula je sa nama, ona nama ne treba

Željezničar i Borac danas su na Grbavici odmjerili snage u okviru 25....

Bosna i Hercegovina

U Milatkovićima kod Čajniča klanjana teravija prvi put nakon 82 godine

U džamiji u Milatkovićima, na području Medžlisa Islamske zajednice Čajniče, sinoć je...

Biznis

RAM skuplji nego ikad: Potrošači i firme bez alternative, u BiH ćemo plaćati još više

Globalni poremećaji na tržištu tehnologije neminovno se odražavaju i na manje ekonomije...

Biznis

Prva žrtva novih pravila: Otkazuju se autobusne linije iz BiH za Sloveniju i Austriju

Prevozničko preduzeće Tera Trans iz Tuzle obavijestilo je putnike da bi u...