Početna Bosna i Hercegovina Crna Hronika Užas u Novom Pazaru: Trudnicu u 9. mjesecu napao čopor pasa kada je krenula na pregled

Užas u Novom Pazaru: Trudnicu u 9. mjesecu napao čopor pasa kada je krenula na pregled

56

Trudnica iz Novog pazara krenula je na redovan pregled i prolazila iza hiruškog odjeljenja Opšte bolnice Novi Pazar, kada je na nju naletio čopor pasa.

Trudnica u devetom mjesecu trudnoće je pokušala da se odbrani, ali joj to nije pošlo za rukom, pa su je psi izujedali.

Žena na tijelu ima više ujeda u predjelu lijeve i desne noge, a sada se nalazi na kućnom liječenju i u dobrom je stanju. Na lice mjesta došli su pripadnici novoformirane komunalne milicije Grada Novog Pazara i napravili zapisnik.

Ovo nije prvi put da psi lutalice napadaju prolaznike na ovom mjestu, ovo je treći slučaj da na ovom mjestu psi napadaju prolaznike i pacijente Opšte Bolnice Novi Pazar, a u krugu bolnice nalazi se i Medicinska škola što predstavlja još veću opasnost po prolaznike u ovom dijelu Novog Pazara.

Možda vas zanima

Bosna i HercegovinaVijesti

FUP po nalogu POSKOK-a izuzima predmete kao dokaze u vezi sa tragedijom u Donjoj Jablanici

Pripadnici Federalne uprave policije (FUP) nalaze se u Ministarstvu privrede Hercegovačko-neretvanskog kantona,...

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Nove kazne za vozače u BiH: Mobitel i pojas sada skupo koštaju

Od jučer je na snazi Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o...

Sport

Dubai protiv Budućnosti traži novu pobjedu za prvo finale ABA lige

Dubai Basketball iz Ujedinjenih Arapskih Emirata nalazi se samo jednu pobjedu od...

Bosna i HercegovinaVijesti

U potragu za nestalim dječakom u Drini uključeni i ronioci

Pripadnici ronilačkog i tima za zaštitu i spasavanje na vodi Republičke uprave...

Crna Hronika

Optužen da je prisluškivao suprugu i prijetio da će “biti krvi do koljena”

Okružno javno tužilaštvo u Banjaluci podiglo je optužnicu protiv A.G. (40) iz...

Crna Hronika

Predloženo da se Tariku Pruscu pritvor produži na još dva mjeseca

Postupajuća tužiteljica Tužilaštva KS predložila je Kantonalnom sudu u Sarajevu produženje pritvora...

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Edin Muratspahić prvi naučnik iz BiH s autorskim radom u časopisu “Nature”

Edin Muratspahić postao je prvi naučnik iz BiH čiji je autorski rad...