Vukanović raskrinkao Dodika: ‘Sprema novu pljačku vijeka od 234 miliona maraka!’

183

Lider liste Za pravdu i red, Nebojša Vukanović, na svom blogu je objavio osvrt na posljednja dešavanja u BiH s posebnim naglaskom na ponašanje Milorada Dodika i njegove reakcije na izbacivanje SNSD-a iz vlasti.

“U prvih nekoliko dana od prekida bolovanja i povratka u javnost, Milorad Dodik imao je više vanrednih obraćanja javnosti, konferencija za novinare i gostovanja, što je pokazatelj velikog straha, nervoze i stresa, jer je u velikim problemima”, započinje Vukanović svoj blog.

Ističe da je Dodika posebno iznenadilo glasanje i smjena Nebojše Radmanovića iz rukovodstva Predstavničkog doma Parlamentarne skupštine BiH jer je “hazarder mislio da će uvijek moći da trguje i ucjenjuje, tražeći ustupke i nagrade za svaku odluku i glasanje”.

“Prijetnje opoziciji i povratak na staru priču o izdajnicima, neartikulisano ponašanje, česte promjene raspoloženja, pokazuju njegovo stanje u kome se nalazi.

Istovremeno dok narod i javnost zabavlja petparačkim pričama, sa druge strane sprema novu pljačku vijeka od 234 miliona maraka preko Serdarova i Duška Perovića, za otkup rudnika uglja u Ugljeviku”, navodi Vukanović u blogu.

Možda vas zanima

MEGA EM otvorio prvi edukativni trening centar za autoreparaturu u BiH: Znanje kao temelj budućnosti struke!

Kompanija iz Visokog pokrenula je jedinstven edukacijski centar s ciljem podizanja standarda...

“Sjećam se samo zvuka eksplozije”: Ljubiša Karović čudom preživio nesreću na letu Ryanaira

Prvo čega se Ljubiša Karović sjeća nije trenutak kada je gotovo izvučen...

Umrla Olivera Katarina koja je posvetila album ratnom zločincu Radovanu Karadžiću: “Bila sam na ratištu”

Poznata jugoslovenska gumica i pjevačica Olivera Katarina preminula je u 87. godini...

Oružane snage BiH se pojačavaju: Helez danas potpisuje ugovor o velikoj nabavci

Zamjenik predsjedavajuće Vijeća ministara Bosne i Hercegovine i ministar odbrane BiH Zukan...

Krvava opsada: Na današnji dan je na Sarajevo ispaljeno 3.777 granata

Jezivi rekord od 3.777 ispaljenih granata na Sarajevo, u jednom danu, zabilježen...

Visoko: Provala u porodičnu kuću, otuđen televizor

Dana 20.07.2026 godine, u dežurnu službu Policijske stanice Visoko je prijevljeno da...

Grad Visoko nakon požara u Malom Čajnu: Slijede pojačane kontrole i krivične prijave

Povodom jučerašnjeg događaja u Mjesnoj zajednici Gračanica, naselje Malo Čajno, u Gradskoj...

U izraelskom napadu na Gazu ubijena šestočlana palestinska porodica

U izraelskom zračnom napadu izvedenom u utorak u gradu Gazi poginuli su...

Ovo je mladić koji je preminuo nakon udesa s romobilom u Sarajevu

Vitez je pogodila vijest o smrti Kenana Đelilovića (2001. – 2026.), koji...