Kompanija Wizz Air uskoro ponovo uvodi liniju između Tuzle i Beča.
Riječ je o jednoj od najtraženijih linija iz BiH, s obzirom na to da puno ljudi putuje u Beč, ili preko austrijske prijestonice nastavlja svoje potovanje na druge destinacije.
S druge strane, mnogi putnici će na ovaj način stići do BiH.
Wizz Air će letjeti na relaciji Tuzla – Beč četiri puta sedmično (ponedjeljkom, srijedom, petkom i nedjeljom) od 15. juna, nudeći fleksibilne mogućnosti putovanja turistima, poslovnim putnicima i onima koji posjećuju porodicu.
Ova nova destinacija donosi brojne mogućnosti. Pogodna vremena letova i direktna linija koju nudi Wizz Air olakšavaju putnicima iz Bosne i Hercegovine da uživaju u čarima austrijske prijestolnice.
Vjeruje se da će ova linija ojačati kulturne odnose i podstaći nove poslovne prilike između dvije regije.
Svi letovi će se obavljati najsavremenijim avionom Airbus A321neo, najefikasnijim i najodrživijim avionom u svojoj kategoriji.