Zrinjski rutinski protiv Zvijezde 09

Zrinjski je u okviru 25. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine ugostio te savladao Zvijezdu 09 sa konačnim rezultatom od 4:0.

Do prednosti je domaća ekipa Zrinjskog došla već u osmom minutu. Tomislav Kiš je sjajno ubacio iz slobodnog udarca ka Mariju Ćužeu koji udarcem iz prve matirao nemoćnog čuvara mreže Zvijezde 09 Milana Jelovca.

Samo sedam minuta kasnije novi gol Zrinjskog, a strijelac ponovo isti. Hrvoje Barišić je poslao laserski preciznu loptu u prostor Ćužeu koji je lobovao Jelovca i povećao prednost svog tima na 2:0.

Igrao se 36. minutu kada je Filip Bradarić odlično proigrao Nemanju Bilbiju te je najbolji strijelac lige nakon odličnog prijema šutirao iz prve i time postigao svoj novi i to 18. gol u Premijer ligi Bosne i Hercegovine tokom aktuelne sezone.

S obzirom da do kraja nije bilo većih prilika, na odmor se otišlo sa prednošću od 3:0 za Zrinjski.