Četrnaest osoba poginulo je u nedjelju ujutro u padu helikoptera kompanije Saudi Aramco u gradu Ras Tanura, javila je Saudijska novinska agencija (SPA), pozivajući se na zvaničnika Ministarstva energetike.
Prema navodima Ministarstva, svih 14 osoba koje su se nalazile u letjelici bili su državljani Saudijske Arabije.
Zvaničnik je potvrdio da je pokrenuta istraga kako bi se utvrdio uzrok nesreće.
Ministarstvo energetike izrazilo je najdublje saučešće porodicama poginulih, uz molitvu da im Bog podari milost i oprost te ih primi među šehide, prenijela je Saudijska novinska agencija.

