Početna Istaknuto IMA LI KRAJA CRNOM NIZU? Dva mladića poginula u stravičnoj nesreći kod Orašja: Učestvovala dva teretna i privatno vozilo

IMA LI KRAJA CRNOM NIZU? Dva mladića poginula u stravičnoj nesreći kod Orašja: Učestvovala dva teretna i privatno vozilo

58

Dva mladića su poginula u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u subotu naveče na Regionalnoj cesti R-464.

“Dana 26.2.2023. godine oko 02:55 sati PS Orašje je zaprimila prijavu saobraćajne nesreće koja se dogodila na Regionalnoj cesti R-464 na lokaciji Gradišta, u kojoj ima ozlijeđenih osoba. Na mjesto događaja upućena je patrola saobraćajne policije PU Orašje koja je potvrdila navode prijave i utvrdila da su u nesreći sudjelovali jedno privatno i dva teretna vozila. U nesreći su vozač i suvozač u osobnom vozilu smrtno stradali. Na mjestu događaja je izvršen uviđaj, te su poduzete druge mjere i radnje u skladu sa zakonom”, navodi se u izvještaju MUP-a.

 

Od tragično nastradalih opraštaju se i građani, a oglasili su se i iz Nogometnog kluba Srpanj Oštra Luka.

 

“Rano jutros smo primili vijest kako su u prometnoj nesreći smrtno stradala dva naša mlada momka. Obiteljima stradalih, svim prijateljima ali i svim nama iz Oštre Luke iskreno saučešće”, napisali su, dodajući da se sve sportske aktivnosti otkazuju.

 

Podsjetimo, s obzirom na prilike na cestama, nadležni vozače pozivaju na dodatni oprez i pažnju.

Možda vas zanima

SvijetVijesti

Iran objavio da će novi krug pregovora sa SAD-om početi u ovoj sedmici

Iran je danas objavio da će razgovori sa Sjedinjenim Državama o nuklearnom...

Bosna i HercegovinaVijesti

Nikšić: SDP BiH pozdravlja uvođenje novih izbornih tehnologija, to smo tražili još 2018. godine

Predsjednik Socijaldemokratske partije BiH Nermin Nikšić danas je, sa svojim saradnicima, u...

Visoko

Aleksandra Radović i Tropico Band stižu u Park Ravne 2

Tradicionalni 11. Međunarodni festival povodom početka ljeta i ljetnog solsticija bit će...

Sport

Jovo Lukić: Dječački san mi se ostvario, sutra mogu umrijeti

Bosanskohercegovački napadač Jovo Lukić zaludio je naciju pogotkom protiv Kanade u prvom...

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Radnički neposluh rudara Zenice i Kaknja se nastavlja, čekaju isplatu zarađenih primanja

Rudari zavisnih društava Rudnici mrkog uglja Zenica i Kakanj, koji su jučer...

Crna HronikaVisoko

Teška krađa u Visokom: Lopov iz kuće odnio laptop, mobitel, cigarete i alkohol

Dana 15.06.2026. godine, u 14,25 sati, u dežurnu službu Policijske stanice Visoko...

PosaoVisoko

Gradska biblioteka Visoko raspisala konkurs za bibliotekara

Javna ustanova Gradska biblioteka Visoko, Prijeko bb-Kulturni centar Altindag, 71300 Visoko, raspisuje...