Početna Bosna i Hercegovina Crna Hronika Kako izgleda hapšenje huligana: Brutalna tuča navijača Crvene zvezde i Partizana, ima i teško povrijeđenih

Kako izgleda hapšenje huligana: Brutalna tuča navijača Crvene zvezde i Partizana, ima i teško povrijeđenih

65

Brutalna tuča navijača Crvene zvezde i Partizana desila se nakon završetka meča crno-belih u Kupu Srbije.

Kako navode mediji u Srbiji, u tuči je veliki broj navijača zadobio povrede i rasjekotine, ali je nekoliko njih ipak odbilo ljekarsku pomoć.

No drugi su, zbog težine povreda, morali biti medicinski zbrinuti, a jedan navijač je i teško povrijeđen.

Poslije krvave tuče koja se “odigrala” na Autokomandi, policija je uhapsila 23 učesnika nemilog incidenta, a MUP Srbije je objavio i fotografije hapšenja huligana.

Možda vas zanima

Visoko

Gradonačelnik Ganić obišao radove u MZ Radovlje

Gradonačelnik Visokog Mirza Ganić obišao je danas mjesnu zajednicu Radovlje, gdje su...

IstaknutoSvijet

U Sent Luis stiže najveća džezva na svijetu

Bosanskohercegovačka tradicija bit će predstavljena u američkom gradu Sent Luisu uoči prijateljske...

Smrtovnice

ŠAHINOVIĆ (Rešad) MEHO 08.06.2026. u 18:00 sati

ŠAHINOVIĆ (Rešad) MEHO 05.06.2026. u 18:00 sati

Crna HronikaIstaknuto

Tužilaštvo o tragediji: Naložena obdukcija djeteta

Okružno javno tužilaštvo Banjaluka oglasilo se o tragediji u Banjaluci u kojoj...

Visoko

Kontrola vozila u Čajengradskoj rezultirala hapšenjem jedne osobe

Dana 04.06.2026. godine, u 13,05 sati, u ulici Čajengradska, od strane službenika...

Crna HronikaVisoko

Policija u Visokom uhapsila muškarca nakon kontrole vozila u ulici Potok

Dana 04.06.2026.godine, u 17,15 sati, u ulici Potok, od strane službenika Policijske...

BiznisIstaknuto

Berba zove donosi do 160 KM dnevno: Otkupna cijena na rekordnom nivou!

Sezona berbe zove, poznate i kao bazga, ove godine donijela je veliko...