Početna -Ne Propusti Ko je Adis Đorđijević koji je usred Sarajeva oteo djevojku pa ubijen u razmjeni vatre?

Ko je Adis Đorđijević koji je usred Sarajeva oteo djevojku pa ubijen u razmjeni vatre?

32

Adis Đorđijević (1983) ubijen je jučer u na putu Vraca – Trebević prilikom razmjene vatre sa policijom koja je bila u potjeri za njim nakon što je, navodno, oteo djevojku Lejlu M. u u Kantonu Sarajevo, nezvanično nam je potvrđeno iz više izvora.

Irfan Nefić, portparol MUP-a KS-a, kazao nam je tek da je oko 14.20 sati prijavljeno da je u Ulici Hamdije Ćemerlića u Novom Sarajevu nepoznati muškarac na silu nepoznatu žensku osobu ugurao u ljubičastu škodu fabiju, te se velikom brzinom udaljio prema Zagrebačkoj ulici, odnosno naselju Vraca.

– O događaju je obaviješten dežurni tužilac, a na mjestu događaj je izvršen uviđaj, dodao je Nefić uz napomenu da se radi na rasvjetljavanju ovog događaja. Za sve dalje informacije o tome šta se dešavalo na području Istočnog Sarajeva Nefić nas je uputio na tamošnju policiju.


Danka Tešić, portparolka CJB-a Istočno Sarajevo, kazala nam je da je patrola policije iz Kantona Sarajevo bila u potjeri za škodom, te da ju je sustigla u mjestu Miljevići.

– Tu je došlo do razmjene vatre i vozač škode je ranjen. On je prevezen u Klinički Centar Univerziteta u Sarajevu, rekla je Tešićeva navodeći tek inicijale vozača. Uz napomenu da je djevojka privedena u Policijsku stanicu u Istočnom Sarajevu, ona je naglasila da još nije utvrđeno ko je ranio, odnosno ubio vozača škode, te da će se to utvrditi vještačenjem parafinskih rukavica učesnika ovog događaja.


Možda vas zanima

SvijetVijesti

Vozač iz BiH “zakucao” se u poslovnu zgradu

Vozač iz Bosne i Hercegovine, samo zahvaljujući srećnim okolnostima, ostao je nepovrijeđen...

Visoko

Gradonačelnik Mirza Ganić obišao radove u Poriječanima: Vidljiv značajan napredak

Gradonačelnik Mirza Ganić danas je obišao radove u MZ Poriječani, gdje je...

Bosna i HercegovinaVijesti

Udruženje Pomozi.ba tokom ramazana doniralo skoro 500 tona hrane

U sklopu ovogodišnje ramazanske kampanje, humanitarno udruženje Pomozi.ba podijelilo je gotovo 500...

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Alma Zadić traži istragu: Jesu li Austrijanci učestvovali u “Sarajevo safariju”?

Bivša austrijska ministrica pravde, a danas glasnogovornica Zelenih za pravosuđe, Alma Zadić,...

BiznisIstaknutoVisoko

Fuad Hodžić, direktor Code System: Selimo proizvodnju iz Njemačke u Visoko

Zbog aktuelnih sukoba na Bliskom istoku, koja potresaju globalna tržišta i utiču...

Visoko

Visoko: Provaljeno u kuću, lopov odnio TV i klima uređaj

Dana 18.03.2026. godine, u 11,45 sati, je u mjestu Vrblje, od strane...

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Suđenje Mehmedagiću: Pod brojem indeksa 52/08 pronađen student prezimena Moftah

Tri vještaka digitalne forenzike, koji su zaposleni u Munistarstvu unutrašnjih poslova Republike...

Bosna i HercegovinaVijesti

Aliefendić: Rudari rade, a plata nema – ko je odgovoran?

Zastupnik u Zastupničkom domu Parlamenta Federacije BiH Almedin Aliefendić uputio je javni...