Početna Istaknuto Kritike javnosti dale rezultat: Radovi u ulici Alije Izetbegovića konačno nastavljeni

Kritike javnosti dale rezultat: Radovi u ulici Alije Izetbegovića konačno nastavljeni

55

Nakon što je portal Visokoin.com ukazao na zastoje u rekonstrukciji ulice Alije Izetbegovića, radovi su konačno dobili na zamahu. Gradska uprava Visoko, predvođena gradonačelnikom Mirzom Ganićem, na svojoj službenoj Facebook stranici objavila je optimističnu poruku: “U Visokom se radi i gradi!”

Podsjećamo, rekonstrukcija ove ključne saobraćajnice u Visokom započela je prije više od mjesec dana, ali su radovi ubrzo obustavljeni, što je izazvalo nezadovoljstvo građana i privrednika u tom području. Tek nakon kritičkog izvještavanja našeg portala i pritiska javnosti, situacija je počela da se mijenja.


Iako je početak radova sada intenziviran, ostaje pitanje zašto je došlo do zastoja i zašto su građani morali čekati čitav mjesec da bi se vidjeli konkretni rezultati. Ostaje nada da će izvođači radova nastaviti s planiranom dinamikom i završiti rekonstrukciju u predviđenom roku.

Građani očekuju dodatna objašnjenja od gradske uprave, ali i transparentnost u vezi sa svim budućim infrastrukturnim projektima.

Visoko zaslužuje bolju organizaciju i odgovornost kada je riječ o ovako važnim projektima.

Visokoin.com / Redakcija


Možda vas zanima

IstaknutoVisoko

Počinju radovi na rekonstrukciji Hitne pomoći u Visokom

otpisan je sporazum o izvođenju građevinskih radova na rekonstrukciji prostora Službe hitne...

IstaknutoVisoko

U Visokom promovisan film o Aidi Peko i historijskom usponu na Manaslu

U Kulturnom centru Altindag-Visoko u srijedu navečer održana je promocija dokumentarnog filma...

Visoko

Nesvakidašnja krađa u Visokom: Iz kuće ukradena hrana, posuđe i plinska boca

Dana 07.04.2026. godine, u 12,50 sati, u mjestu Gornja Zimča, od strane...

Crna HronikaVisoko

Prevaren nakon isporuke drva u Visokom

Dana 06.04.2026. godine, u 09,40 sati, u dežurnu službu Policijske stanice Visoko,...

Visoko

Da se nikada ne zaboravi: Liješeva čuva uspomenu na heroje

U Mjesnoj zajednici Liješeva svečano otvoreno spomen obilježje i šehidska česma, kao...

Visoko

Gradonačelnik Mirza Ganić obišao radove u Poriječanima: Vidljiv značajan napredak

Gradonačelnik Mirza Ganić danas je obišao radove u MZ Poriječani, gdje je...

Visoko

Mirza Ganić prisustvovao iftaru s predstavnicima Policijske stanice Visoko

Gradonačelnik Mirza Ganić prisustvovao je zajedničkom iftaru sa predstavnicima Policijske stanice Visoko,...

Visoko

Radovi u Domu zdravlja Visoko: Adaptacija toaleta za bolje uslove pacijenata

U centralnom objektu JU “Dom zdravlja” Visoko započeli su radovi na adaptaciji...