Odličan trik za testiranje parfema u trgovini

372

Jeste li trenutno u potrazi za novim parfemom?

Ili ste u potrazi za savršenim mirisom za svoju mamu, sestru, najbolju prijateljicu ili dečka? Kako god bilo, ovaj će vam trik biti koristan, posebno u ovo vrijeme darivanja, ako se odlučite za mirisni poklon.

Već vam je poznat onaj osjećaj kada uđete u trgovinu ili parfimeriju te počnete njuškati razne mirise pa vas već nakon nekoliko minuta počne boljeti glava, a mirisi se počnu miješati.

No, toga više neće biti uz ovaj jednostavni trik.

Sve što bi trebalo da učinite jeste da testirate miris na onim malim testerima, koji stoje u svakoj parfimeriji na policama te ga pomirišete. A nakon toga, pomirišite unutrašnjost svoje ruke, prije nego prijeđete na sljedeći miris.

Zašto ovo pali? Vaša koža miriše potpuno neutralno za vas pa vam to njeno mirisanje između isprobavanja raznih mirisa, pomaže u “čišćenju nosnica” i olakšava vam da razaberete različite arome.

Brzo, jednostavno i efikasno i ne trebate sa sobom da nosite zrna kafe, za koje je odavno poznato kako imaju jednaki učinak.

Možda vas zanima

Počinje suđenje grupi koja je na Skyu ‘oprala’ u BiH 6,2 miliona

U Sudu BiH danas je, kako saznaje Raport, zakazana statusna konferencija u...

Najniža penzija u Federaciji BiH od jula će iznositi 690 KM

Upravni odbor Federalnog zavoda za penzijsko i invalidsko osiguranje donio je odluku...

Skoro pola kontrolisanih sladoleda u bh. gradu neispravno

Akcija gradske inspekcije otkrila je zabrinjavajuće podatke o kvalitetu omiljene ljetne poslastice...

Danas je zadnji radni dan za 23 doktora u Livnu, uskoro ih odlazi još

Za 23 doktora Kantonalne bolnice „Dr. fra Mihovil Sučić“ u Livnu danas...

Sladić najavljuje: Stiže nam novi toplotni val

Najpoznatiji bh. meteorolog Nedim Sladić je za Novu BH najavio kada nam...

Ustavni sud BiH kao neosnovanu odbio apelaciju Srećka Aćimovića osuđenog zbog genocida

Ustavni sud Bosne i Hercegovine odbio je kao neosnovanu apelaciju Srećka Aćimovića,...

Glumac Kerim Čutuna voditelj ceremonije otvaranja 32. Sarajevo Film Festivala

Već tradicionalno čast da vodi ceremoniju otvaranja Sarajevo Film Festivala pripada mladoj...