Otrovao pse komšijama pa im prijetio vatrenim oružjem

117

U službene prostorije Policijske stanice (PS) Maglaj jučer oko 16.05 sati došla je M. B. (42) iz Maglaja te je prijavila da je njen komšija E. B. (62) otrovao pse čiji je vlasnik njen muž M. B. (43).

Prema navodima iz prijave, 62-godišnjak je potom prijetio vatrenim oružjem njenom suprugu.

Odmah po zaprimljenoj prijavi na mjesto događaja izašli su pripadnici PS Maglaj, a o događaju je obaviješten I dežurni tužitelj Kantonalnog tužilaštva Zeničko-dobojskog kantona (ZDK) koji je usmeno naložio preduzimanje određenih mjera i radnji na provjeri navoda iz prijave.

– Daljnji rad na provjeri navoda iz prijave i dokumentovanju krivičnog djela nastavili su istražitelji PS Maglaj, saopćeno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova ZDK.

Možda vas zanima

MEGA EM otvorio prvi edukativni trening centar za autoreparaturu u BiH: Znanje kao temelj budućnosti struke!

Kompanija iz Visokog pokrenula je jedinstven edukacijski centar s ciljem podizanja standarda...

Novi način glasanja zbunjuje birače, očekuje se rekordan broj nevažećih listića

S obzirom na uvođenje novih tehnologija u izborni proces glasanje na sam...

Nikola Vasilj zvanično predstavljen u saudijskom Diriyahu

Bosanskohercegovački reprezentativni golman Nikola Vasilj zvanično je predstavljen kao novi član saudijskog...

Vlada ZDK donijela odluku o pokretanju procedure za prijem 105 novih policijskih službenika

Vlada Zeničko-dobojskog kantona usvojila je na današnjoj sjednici, kojom je predsjedavao premijer...

Nesvakidašnji slučaj u BiH: Učeniku prijeti zatvor jer je prepisivao na ispitu

Opštinski sud u Livnu potvrdio je optužnicu protiv A.L. (19), kojeg terete...

SAD ukinuo carine Srbiji, opozicija: Vučić nema nikakve zasluge za ovo

Sjedinjene Američke Države ukinule su carine na uvoz robe iz Srbije, a...

Na zagrebačkom aerodromu policija pronašla 15 kg droge

Zagrebačka policija dovršila je kriminalističko istraživanje nad 32-godišnjom državljankom Španjolske koju sumnjiči...

Hakeri obožavaju ovu postavku na mobitelima, a većina korisnika je ne isključuje

Bluetooth je postao nezaobilazan dio svakodnevice – koristimo ga za slušalice, satove,...

Optužen zbog prodaje vozila na crno, imaju i prepiske sa OLX-a

Osnovni sud u Derventi potvrdio je optužnicu protiv D.V. (31), a terete...