Početna Lifestyle Ovo su tri stvari u seksu za kojima muškarci najviše čeznu

Ovo su tri stvari u seksu za kojima muškarci najviše čeznu

19

Na našu veliku sreću, muškarci stvarno nisu komplikovana bića. Istraživanje je pokazalo kako se žene najviše uzbuđuju tokom predigre, a omiljena poza za postizanje orgazama je klasična misionarska, budući da se tad osjećaju najstrastvenije.

Iako muškarci obožavaju seks u svakom smislu, postoje određene poze koje ih ipak uzbuđuju malo više i to zato što uveliko utiču na njihov ego.

Seks za vrijeme tuširanja

Svaki muškarac čezne za mokrim ženskim tijelom, a najviše onda kad može da ga dodiruje. Pridružite mu se pod tušem pa mu dopustite da vas dodiruje dok vas voda nježno masira po koži.


Ako imate ogledalo u kupatilu, gledajte se u njemu. Njegovo samopouzdanje biće pojačano kad vidi kako vam odlično ide.

Oralni seks

Da, u pravom smislu riječi, ovo baš i nije poza, ali svakako služi svrsi. Ukoliko ga s vremena na vrijeme iznenadite oralnim seksom, uz sebe ćete imati vrlo zadovoljnog muškarca.

Napredna misionarska poza

Iako postoji velik broj varijacija na ovu temu, poze koje muškarcima najviše osnažuju ego jesu one poze u kojima vaš partner može da vidi šta radi.

Ako prebacite noge na njegova ramena, a on se nasloni na dlanove pored vas, pogled na sam čin i vaše lice djelovaće vrlo stimulativno, a vaši uzdasi govoriće više od riječi.


Možda vas zanima

Visoko

Uspjeh Plesnog kluba Visoko: Emina Zahirović među najboljima na takmičenju

Mlada plesačica iz Visokog, Emina Zahirović, ostvarila je zapažen uspjeh na nedavnom...

Humanitarne akcijeVisoko

Humanitarci sa Buka posjetili starije u Kološićima kod Visokog

Humanitarci sa Buka danas su vrijeme do iftara iskoristili kako bi posjetili...

Sport

Cro Cop otkrio nevjerovatnu priču: “Ponudili su mi borbu s Francisom Ngannouom, tražio sam 20 miliona”

Jedan od najlegendarnijih MMA boraca svih vremena Mirko Filipović – Cro Cop...

SvijetVijesti

Na smrt pretukli beskućnika, jedan od napadača je maloljetan

Okružni sud u Szekszárdu odredio je u petak jednomjesečni istražni zatvor 45-godišnjem...

Sport

Bh. karatistkinja Nejra Sipović u finalu Svjetske Premijer lige u Rimu

Bosanskohercegovačka karatistkinja Nejra Sipović, članica Karate kluba Ippon Sarajevo, plasirala se u...

Bosna i HercegovinaVijesti

Foča kao crna rupa Evrope: Slavljenje zločinaca i poraz ljudskosti

Skup radikalnih fašista, četnika, kod Foče kojim se svake godine slave najgori...

Bašta kafane ''Jagoda'' (ispod platana). Arhiv: Zdenko Anotvić
Visoko

Visoko osamdesetih: Bašta Jagoda i legendarne gradske bašte koje pamtimo

U osamdesetim godinama prošlog stoljeća Visoko je imalo poseban šarm, a glavna...

Visoko

Važan projekat za mještane: Počela sanacija puta Grđevac – Poriječani

Radovi na sanaciji puta Grđevac – Poriječani danas su i zvanično počeli,...