Početna Magazin Poljupcem sa ženom svoga života proslavila nagradu: Godinama je skrivala istinu, ali sad je više nije briga!

Poljupcem sa ženom svoga života proslavila nagradu: Godinama je skrivala istinu, ali sad je više nije briga!

25

Jodie Foster u nedjelju je osvojila Emmy, a prva osoba s kojom je proslavila nagradu bila je njezina supruga Alexandra Hedison.

U Los Angelesu je u nedjelju održana dodjela televizijske nagrade Emmy, koja je ponovno okupila niz zvijezda.

Među njima ove godine je bila i Jodie Foster, nominirana u kategoriji glavne glumice u limitiranoj seriji za seriju “Pravi detektiv”.

Iako se najviše šanse davalo Sofiji Vergari, pobjedu u toj kategoriji odnijela je 61-godišnja glumica, koja je svoj prvi Emmy proslavila s ljubavi svog života Alexandrom Hedison.

Zvijezda filma “Kad jaganjci utihnu” i 54-godišnja fotografkinja svoju su vezu započele u listopadu 2013. godine, nekoliko mjeseci poslije Jodiena priznanja da je homoseksualka, a vjenčale su se 2014. godine.


Alexandra je prethodno bila u vezi s komičarkom Ellen DeGeneres, a dvostruka oskarovka Jodie je bila u vezi sa Cydney Bernard od 1993. do 2003., s kojom ima dva sina koje je posvojila, Charlesa i Kita.

Glumica, koja je najpoznatija je po ulozi u kultnom trileru “Kad jaganjci utihnu”, 2013. godine odvažila se na taj hrabri potez kad je javno priznala da je gej iako su to već svi znali u Hollywoodu i šire.

“Večeras imam jednu izjavu zbog koje sam nervozna. Ja sam… sama”, isprva se našalila Jodie. No onda je rekla ono što je javnost znala, a ona je ranije odbijala izjasniti se o tome. To je svoje pravilo prekršila kada je primajući nagradu za životno djelo Cecil B. DeMille zahvalila na svemu svojoj bivšoj tadašnjoj dugogodišnjoj partnerici Cydney Bernard, prenosi Dnevnik.hr.

https://youtu.be/xUkojeyXBmM


Možda vas zanima

IstaknutoVisoko

Novak Đoković ponovo u Visokom: Sedma posjeta Bosanskim piramidama

Novak Đoković ponovo boravi u Visokom, gdje je 30. marta 2026. godine...

Smrtovnice

SIRČO (Sakib) MUHAMED 31.03.2026. u 18:00 sati

SIRČO (Sakib) MUHAMED 31.03.2026. u 18:00 sati

Sport

Novak Đoković stiže na utakmicu u Zenicu

Utakmica finala baraža između nogometnih reprezentacija Bosne i Hercegovine i Italije izaziva...

Crna HronikaIstaknuto

Uhapšene četiri osobe zbog navođenja maloljetnica na prostituciju: Među njima tri policajca

U nastavku istrage za trgovinu ljudima, četiri lica su lišena slobode, saopćeno...

Bosna i HercegovinaVijesti

NiP: Ovo su principi na kojima se jedino može rješavati pitanje državne imovine

Stranka Narod i pravda (NiP) oglasila se o ponovo aktuelnom pitanju državne...

Bosna i HercegovinaVijesti

MUP ZDK spreman za fudbalski spektakl u Zenici: Detaljne upute za navijače pred meč BiH-Italija

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine sutra (31. marta) od 20:45 sati igra...

Humanitarne akcije

Majka dvoje djece boluje od karcinoma s metastazama, liječenje košta više od 63.000 KM

Mirela Belegić (39) iz Novog Travnika trenutno vodi najtežu životnu bitku. Dijagnosticiran...

Zdravlje

Tri jednostavna načina da otkrijete da li je jaje pokvareno

Pokvareno jaje može pokvariti cijelo jelo, ali i ugroziti zdravlje. Srećom, postoji...