Početna Bosna i Hercegovina Poznat identitet svih stradalih: Ljekari se još bore za život majke vozača golfa

Poznat identitet svih stradalih: Ljekari se još bore za život majke vozača golfa

32

Epilog stravične saobraćajne nesreće koja se jučer dogodila u Tojšićima kod Kalesije je dvoje poginulih i šestero povrijeđenih. Svi povrijeđeni zadržani su na liječenju u tuzlanskom UKC-u, gdje se ljekari još bore za život jedne osobe.

U nesreći do koje je došlo oko 17 sati, učestvovala su dva automobila Škoda Fabia i VW Golf 3.

Kako saznajemo, u nesreći su poginuli Edina Islamović, koja je bila suvozačica u Golfu 3 i suvozač iz jedne Škode Fabije 15-godišnji Muhamed M.

U Golfu 3, kako nezvanično saznajemo, pored poginule Edine Islamović, bili su još njen suprug Miralem Islamović, koji je vozio automobil, njihovi maloljetni sin i kćerka, te Miralemova majka Fikreta.

Za volanom jedne Škode Fabije bio je Senaid Mešanović, čiji je 15-godišnji sin poginuo.


Drugu Škodu Fabiju, koja je završila na krovu, vozio je Miralem Majdanović, koji je također povrijeđen.

U UKC-u saznajemo da je u najtežem stanju povrijeđena Fikreta Islamović, koja je smještena u Jedinicu intenzivnog liječenja na Klinici za anesteziologiju i reanimatologiju.

Povrijeđeni dječak nalazi se na Klinici za dječije bolesti, tačnije na Odjelu dječije hirurgije, dok je njegova sestra prebačena na Kliniku za ortopediju i traumatologiju.

Miralem Islamović, Senaid Mešanović i Miralem Majdanović, vozači tri automobila koja su učestvovala u nesreći, smješteni su na Odjelu opće hirurgije Univerzitetskog kliničkog centra Tuzla, svi su u stabilnom stanju, ali će biti zadržani na liječenju.


Možda vas zanima

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Nikolaidis o Sarajevo safariju: “Svako ko je bio na Jevrejskom groblju zaslužuje metak u čelo”

Roman “Safari u Sarajevu“ Andreja Nikolaidisa priča je koju “pokreće“ majka kojoj...

SvijetVijesti

Iran: 2 miliona dolara za prolaz Hormuškim moreuzom

Iran nekim brodovima naplaćuje “naknadu od 2 miliona dolara” za prolazak Hormuškim...

Bosna i HercegovinaVijesti

Nakon Crne Gore i MUP ZHK zabranio blokadu granice od strane prevoznika

akon Crne Gore, i Uprava policije Ministarstva unutrašnjih poslova Zapadnohercegovačkog kantona zabranila...

BiznisIstaknuto

Počinje “lov” na trgovce koji ignorišu ograničenje marži, kazne do 10.000 KM

“Lov” na pohlepne trgovce u Republici Srpskoj, one koji nisu ograničili maržu...

Sport

Juventusu samo bod protiv Sassuola, Muharemović još jednom odličan

Juventus je u 31. kolu Serije A remizirao sa Sassuolom rezultatom 1:1,...

Crna HronikaIstaknutoVisoko

Presuda u slučaju koji je šokirao Visoko: Bahtanović dobio 30 godina zatvora

Kantonalni sud u Zenici osudio je Dina Bahtovića (24) na trideset godina...

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Prevoznici zaprijetili potpunom blokadom: U ponedjeljak u BiH ne ulazi ni gorivo

Iako su predstavnici domaćih institucija u proteklim danima intenzivirali aktivnosti, konkretno rješenje...

LifestyleZdravlje

Krvarenje desni nije bezazleno: Možda vam nedostaje ovaj važan vitamin

Ako primijetite tragove krvi dok perete zube, prva pomisao obično je da...