Preminule dvije bebe stare mjesec dana povrijeđene u teškoj nesreći

55

Dvije djevojčice stare mjesec dana koje su u utorak teško povrijeđene u saobraćajnoj nesreći dva putnička automobila na putu Novi Sad – Zrenjanin, podlegle su povredama, rekao je za RTS Aleksandar Radenković iz Uprave saobraćajne policije.

Djevojčice su jučer primljene u Dječju bolnicu u Novom Sadu sa izuzetno teškim povredama opasnim po život.

Pored njih, ekipa Hitne pomoći iz Novog Sada zbrinula je jučer i prevezla dvije muške osobe starosti 43 i 34 godine i jednu žensku osobu starosti 34 godine.

Svi su s višestrukim politraumatskim povredama prevezeni u Urgentni centar na reanimaciju, potvrdio je za RTS glasnogovornik Zavoda za urgentnu medicinu, doktor Zoran Krulja.

Kako se neslužbeno saznaje, vozač putničkog vozila je iz još neutvrđenih razloga prešao u suprotnu traku i direktno se sudario s drugim automobilom, prenijela je Fena.

Možda vas zanima

MEGA EM otvorio prvi edukativni trening centar za autoreparaturu u BiH: Znanje kao temelj budućnosti struke!

Kompanija iz Visokog pokrenula je jedinstven edukacijski centar s ciljem podizanja standarda...

Vijećnik Mahir Rezaković traži strožu primjenu zakona protiv spaljivanja otpada u Visokom

Vijećnik Gradskog vijeća Visoko Mahir Rezaković (Demokratska fronta) uputio je vijećničku inicijativu...

Počelo uzorkovanje zemljišta za analizu u okolnostima obustave proizvodnje u Željezari Zenica

Dvodnevnim uzrokovanjem zemljišta na deset lokacija u samom gradu i prigradskim naseljima...

U centru Visokog uhapšen muškarac zbog droge

Dana 21.07.2026. godine, u 15,40 sati, u ulici Alije Izetbegovića, od strane...

CIK utvrdio redosljed stranaka na glasačkim listićima

Centralna izborna komisija provela je postupak žrijebanja političkih partija za mjesta na...

FERK donio odluku o tržišnoj cijeni struje za august

Regulatorna komisija za energiju u Federaciji Bosne i Hercegovine (FERK) danas je...

Gradonačelnik Londona pisao Suljagiću: Ovo je duboko potresno

Gradonačelnik Londona Sir Sadiq Khan uputio je pismo direktoru Memorijalnog centra Srebrenica...

U Kantonalnoj bolnici Zenica uspješno obavljena multiorganska eksplantacija

U JU Kantonalna bolnica Zenica 21. jula uspješno je izvedena multiorganska eksplantacija...

Grad Visoko: Novčana pomoć za školske udžbenike i pribor djece branilaca

Obavještavaju se pripadnici branilačke populacije (djeca branilaca) koji imaju prebivalište ili boravište...