Početna Istaknuto Radnik BH Telecoma prijavio prijetnje pištoljem u Visokom

Radnik BH Telecoma prijavio prijetnje pištoljem u Visokom

58

Dana 18.09.2025. godine, u 10:35 sati, Policijskoj stanici Visoko obratio se H.E. (1989), uposlenik kompanije BH Telecom d.d. Sarajevo, prijavivši da je prilikom saniranja smetnji na telefonskoj mreži na šumskom putu u mjestu Troholji, doživio prijetnje pištoljem od strane nepoznatog lica.

Prema prijavi, osoba je uputila ozbiljne prijetnje, nakon čega se udaljila sa mjesta događaja. Službenici Policijske stanice Visoko odmah su poduzeli mjere i nastavljaju rad na rasvjetljavanju i dokumentovanju ovog krivičnog djela koje je kvalifikovano kao „Ugrožavanje sigurnosti“.

Možda vas zanima

Crvenoj zvezdi zbog veličanja Ratka Mladića prijeti oštra kazna

Zbog navijačkih transparenata koji veličaju preminulog haškog osuđenika Ratka Mladića, istaknutih na...

SDP Visoko bojkotuje svečanu sjednicu Gradskog vijeća

Predstavnici SDP-a Visoko najavili su da neće prisustvovati večerašnjoj svečanoj sjednici Gradskog...

Kriza u “Željeznicama”, sindikat prijeti obustavom rada u ponedjeljak

Iz Samostalnog sindikata saobraćajno-transportne djelatnosti ŽRS saopštili su da resorno ministarstvo, odnosno...

Švajcarska kompanija seli proizvodnju u BiH

Švajcarska kompanija planira preseliti proizvodnju u Bosnu i Hercegovinu, odnosno u Novi...

Aston Martin razmatra posljednji pravi ručni mjenjač

Ručni mjenjač je na izdisaju. Neće proći mnogo vremena prije nego što...

Detalji s ročišta: Anel Sejfović nezaposlen, a pronađeno mu 60.000 eura i Mercedes G klase, Džomba rekao da živi od ženine plate

Pred Kantonalnim sudom u Sarajevu održano je ročište za određivanje pritvora osumnjičenima...

Đina Džinović privukla pažnju porukom o ocu: Nikada mu neću oprostiti

Porodični odnosi nakon razvoda Harisa Džinovića i Meline Galić, koja danas nosi...

Nevrijeme stiglo u BiH: Grad veličine jajeta pogodio Krajinu

Na sjeverozapadu Bosne i Hercegovine trenutno su zabilježeni lokalno snažni pljuskovi praćeni...