Stravičan slučaj: Djevojka prebijena na smrt, pa spakovana u kofer

91

Novi stravičan zločin potresao je Balkan, nakon što je otkriveno tijelo djevojke (31) koja je pretučena na smrt, a njeno tijelo je potom spakovano u kofer i bačeno.

Strašni zločin dogodio se prošle sedmice u okrugu Bihor u Rumuniji, a tijelo je pronađeno na parkingu stambenog kompleksa nakon što su se stanari požalili na smrad.

Također, stanari su prijavili i nasilje nad drugom ženom. Uspostavilo se da je riječ o sestri ubijene djevojke koja je pretučena i nalazi se u teškom stanju u bolnici.

Uhapšeni su muškarac i žena koji se sumnjiče da su primoravali sestre na prostituciju te da su ih pretukli.

Vjeruje se da su djevojku udarali dok nije peminula, a po nalogu šega tijelo spakovali u kofer i ostavili na parkingu stambenog kompleksa na drugom kraju grada.

Rumunski mediji navode kako su sestre zlostavljane, maltretiranje glađu i da su živjele u nehumanim uslovima. Komšije su navele kako su ih viđali da jedu otpatke iz kontejnera.

Mediji pišu da su pretučene jer “nisu zarađivale dovoljno”.

Iz policije su naveli kako je mlađa sestra u teškom stanju te da je zadobila prijelome kostiju lica i rebara.

Komšije su navele kako su iz stana često čule svađu i udarce. Naveli su kako su sestre stalno bile u istoj odjeći, da su bile mršave i utučene.

Možda vas zanima

DF nakon rezolucije Hrvatskog sabora: Zagreb je skinuo masku, BiH ima pravo da se brani

Demokratska fronta (DF) reagovala je nakon što je Hrvatski sabor usvojio Rezoluciju...

Koje kompanije najviše izvoze, a ko najviše uvozi u BiH?

Lider izvoza iz Bosne i Hercegovine u prvih šest mjeseci ove godine...

Delila Trako

Folklorna čarolija u Čaršijskoj: Smotra “Nit što nas spaja” 17. jula

Kulturno-umjetničko društvo “Visoko” i ovog ljeta nastavlja tradiciju očuvanja kulturne baštine Bosne...

Gradska uprava Visoko / Foto: Visokoin.com

Javna rasprava u Visokom: Građani mogu dati prijedloge za novu odluku

Obavještavamo javnost, građane, predstavnike mjesnih zajednica, nevladine organizacije te sve zainteresovane subjekte...

Vlada ZDK i ZEPS nastavljaju strateško partnerstvo

Premijer Zeničko-dobojskog kantona Nezir Pivić i ministar za privredu Samir Šibonjić primili...

DINAREVIĆ (Vladimir) DUBRAVKA 16.07.2026. u 14:30 sati

DINAREVIĆ (Vladimir) DUBRAVKA 16.07.2026. u 14:30 sati Dodajte Visokoin.com u omiljene izvore...

Sud BiH donio odluku: “Srebrenoj malini” vraća se 400.000 KM

Kompaniji “Srebrena malina” u vlasništvu Fikreta Hodžića bit će vraćeno više od...

Općinski sud u Zenici odbio uvođenje vanredne uprave u Novu Željezaru Zenica

Općinski sud u Zenici odbio je prijedlog Vlade Federacije Bosne i Hercegovine...