Večeras koncert Hanke Paldum u parku “Ravne 2”

110

Prvi solistički koncert kraljice sevdaha Hanke Paldum u preliijepom parku ‘Ravne’ bit će održan u subotu 16. jula 2022. od 20 sati.

Hanka Paldum, ustoličena diva sevdaha i narodne muzike, zvijezda je koja već tri decenije sija punim sjajem u samom vrhu estradnog neba na prostorima Bosne i Hercegovine i regije.

Srca poklonika dobre pjesme Hanka oduvijek osvaja svojim jedinim i najjačim prirodnim oružjem: punim glasom, čistim grlom te originalnim interpretacijama: sve je to i čini prepoznatljivom, posebnom i velikom pjevačkom zvijezdom jedinstvenog stila, zvijezdom koja se pretvara u amblem i kultnu ličnost jednog vremena i prostora.

Ulaz i parking za ovaj nezaboravan koncert velike prijateljice projekta bosanskih piramida, koji će biti održan na ljetnoj pozornici ‘Vremeplova’ u parku ‘Ravne 2’, su besplatni i poklon su Fondacije ‘Arheološki park: Bosanska piramida Sunca’ svim posjetiocima.

Možda vas zanima

MEGA EM otvorio prvi edukativni trening centar za autoreparaturu u BiH: Znanje kao temelj budućnosti struke!

Kompanija iz Visokog pokrenula je jedinstven edukacijski centar s ciljem podizanja standarda...

Donesen Program javnih investicija Federacije BiH 2026-2028. godina

Vlada Federacije Bosne i Hercegovine danas je na telefonskoj sjednici, na prijedlog...

Otkazana Čevljanska korida, stiže zamjena: Spremne Olovske Luke

Čevljanska korida, jedna od najpoznatijih tradicionalnih manifestacija u Bosni i Hercegovini, neće...

Ministar Adnan Sirovica u Visokom obišao korisnike programa stambenog zbrinjavanja

Ministar za boračka pitanja Zeničko-dobojskog kantona Adnan Sirovica, zajedno sa saradnicima i...

Otvoreno pismo Centralnoj izbornoj komisiji BiH: “Izmijenite sporni sadržaj glasačkog listića koji se tiče izbora članova Predsjedništva BiH”

Vijeće Kongresa bošnjačkih intelektualaca (VKBI) poziva Centralnu izbornu komisiju BiH da izmijeni...

Ministarstvo za ljudska prava i izbjeglice BiH osiguralo 70.000 KM za Dom zdravlja Stari Grad Mostar

JU Dom zdravlja Stari Grad Mostar realizirao je projekt “Unapređenje seksualnog i...

Hurtić stao uz 22 otpuštena radnika Komunalnog: Lično ću platiti njihove advokate

Ministar za ljudska prava i izbjeglice Bosne i Hercegovine Sevlid Hurtić sastao...

Ljubavna drama završila na sudu: Bivšem partneru razlupala automobil sjekirom

Okružno javno tužilaštvo u Trebinju podiglo je, a Osnovni sud u Foči...

Nedim Sladić otkrio do kada će temperature ići do 41 stepen

Temperature od 34 do 41 stepen zadržaće se najmanje do 5. avgusta,...