Vučić šikanirao savjetnicu i otimao joj vino: Popio sam 100 čaša

129

U Beogradu je održan sajam “Vinska vizija Otvorenog Balkana”, a domaćin liderima Albanije, Sjeverne Makedonije i Crne Gore bio je predsjednik Srbije Aleksandar Vučić koji nije krio koliko voli vino.

Naime, gledaoci su na pojedinim televizijama mogli da gledaju duže od sat vremena Vučićevo degustiranje vina, a predsjednik Srbije se i sam pohvalio kako može „mnogo da popije“.

„Nemoj više, brojali su mi ljudi, više od 100 čaša sam popio, to što meni nije ništa, to je druga stvar, ja dolazim opet u subotu“, hvalio se predsjednik Srbije u televizijskom prenosu.

U jednom trenutku, vidno veselom i priritom predsjedniku Vučiću, savjetnica za medije Suzana Vasiljević pokušala je da uzme čašu, ali ju je on oteo natrag i nastavio da ispija.

“Samo ja da probam”, rekla je Suzana Vasiljević, koja je nakon gutljaja krenula da vraća Vučićevu čašu na štand, ali je on bio izričit: “Ne, ne, ne…” i uzeo natrag čašu vina od čovjeka sa štanda.

“Ona se boji da sam pio previše, to je u redu”, rekao je predsjednik Srbije kada je uzeo svoju čašu, a na šta se nadovezala Suzana Vasiljević uz komentar da “nije uplašena, već da ga albanski premijer čeka”.

Vasiljević je dalje u jednom trenutku pokušala da predsjednika uhvati za ruku, ali se on izmakao i jednim pogledom joj pokazao da je vrijeme da odustane i skloni se od njega, što je ona na kraju i učinila.

Nakon vinskog sajma, predsjednik Srbije Aleksandar Vučić priredio je večeru za goste samita u okviru inicijative Otvoreni Balkan.

Možda vas zanima

Teška nesreća, poginula dva mladića

Dvojica mladića, Đ. M. (24) i M. M. (25), poginula su u...

Ovaj grad u BiH ima više od 150 milionera, ali i dalje nema riješene vodu i kanalizaciju

Živinice se godinama u javnosti spominju kao “grad milionera”, a procjene govore...

Danas sunčano vrijeme, temperature od 25 do 31, na jugu do 35 stepeni

U Bosni i Hercegovini danas se očekuje sunčano vrijeme uz malu do...

Buci kod Visokog: Pao diler droge, policija pronašla narkotike u kući

Policijski službenici su na području Zenice i Visokog pronašli i oduzeli 282,97...

Optužen da je razbio 12 televizora u kladionici i prijetio policajcima

Opštinski sud u Travniku potvrdio je optužnicu protiv M.M., kojeg terete da...

Zbog preuranjene izborne kampanje kazne za SNSD, “Volju naroda”, SDP i DF

Centralna izborna komisija /CIK/ BiH kaznila je na današnjoj sjednici SNSD sa...

Više osoba uhapšeno zbog smrti Adema Jušića

Ovlaštena službena lica Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Unsko-sanskog kantona, a po...

Visoko ispratilo tabute žrtava genocida na put prema Potočarima

Kolona s tabutima sa posmrtnim ostacima 10 žrtava genocida počinjenog u Srebrenici...